Головна

Про гімназію

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна

Вітаю Вас, шановні користувачі, на оновленому сайті Рівненської гуманітарної гімназії

vitanya 20170623 1708399044

Тут ви зможете знайти всю важливу інформацію про гуманітарну гімназію, переглянути новини нашого закладу, скористатись додатковим навчальним матеріалом з різних предметів, вчасно дізнатись про проведення батьківських зборів чи інших заходів.

На відміну від попередньої версії, тепер у Вас буде можливість зручно та без будь-яких проблем переглядати гімназійний сайт на мобільних телефонах, оскільки він був оптимізований для роботи на всіх сучасних мобільних пристроях (хоч перевага надається desktop-версії).

Сподіваюсь Вам сподобається оновлений дизайн та функціонал нашого сайту і Ви отримаєте від перегляду та роботи з ним лише позитивні емоції.

Вітаємо Вас на оновленому сайті РГГ
Гуманітарна гімназія - експериментальний навчальний заклад Всеукраїнського та регіонального рівнів, учасник національного проекту «Відкритий світ» та науково-педагогічного проекту «Інтелект України».
В гімназії навчається 1022 учні в 34 класах. Учні 1-11 класів поглиблено вивчають англійську або німецьку мову, 3-11 класів - німецьку мову або англійську мову як другу іноземну.
У гімназії працює 97 педагогічних працівників. Серед них: 9 відмінників освіти України, 3 - нагороджені нагрудним знаком «Василь Сухомлинський», 35 учителів - методисти, 12 старших учителів, 53 учителя-спеціалісти вищої категорії.
У закладі обладнано 54 навчальні кабінети, 8 кабінетів кафедр, 2 кабінети психологів, кабінет соціального педагога, комп’ютерний клас, кабінет інформаційних технологій, «Зал досягнень», кабінет «Європейської освіти», кімната школяра, науково-методичні центри іноземних мов, початкового навчання, виховної роботи, контрольно-аналітичної, методичної роботи.
До послуг гімназистів 2 спортивні зали, гімнастичний зал, тренажерний зал, басейн з великою і малою ваннами, футбольне поле зі штучним покриттям, дитячий ігровий майданчик.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
За останніх 5 років призерами Всеукраїнських олімпіад стали : на ІІІ етапі - 64 гімназиста, на ІV етапі – 17 гімназистів; призерами МАНу стали: ІІ етап - 65 гімназистів, ІІІ етап – 7 гімназистів.
Учні та вчителі гімназії беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі гімназії функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому гімназисти мають змогу вивчати польську мову.

foto 20190122 2027632389

22 січня 1999 року в Україні було встановлено офіційне державне свято - День соборності України.

Проголошення Соборності є історичним актом об’єднання українських земель у єдину державу. Це відбулося 22 січня 1919 року, коли УНР та ЗУНР підписали акт про об’єднання. Саме ці події, а не події вересня 1939 року, є підставою для історії українського державотворення. Адже в 1919 році українці об’єдналися з власної волі, щоб жити разом в єдиній незалежній державі. Незалежність і суверенність – запорука виживання нації.
У 2019 році виповнюється 100 років з дня цієї історичної події. По всій Україні в цей день відбулося багато заходів. Не є виключенням і наша гімназія.
Учні 8-9 класів взяли участь у міських урочистих заходах. На Майдані Незалежності вони стали частиною "живого " Ланцюга Єднання. Учні 9-х класів разом з учителем історії Бездіжою Ю.А. для учнів 9-11 класів підготували історичний екскурс «Соборна мати Україна у нас одна як оберіг». Учні початкових класів створили живий ланцюг «Долоньки миру та єднання». Бібліотекарі гімназії презентували виставки тематичної літератури «Сторінками призабутої спадщини». Учнівський парламент залучив класні колективи до патріотичного вернісажу «Моя Батьківщина».
Самостійна, ні від кого незалежна, вільна, суверенна держава українського народу – ось наше прагнення та наша дійсність. А захист територіальної цілісності України є святим обов’язком її громадян, продовженням боротьби попередніх поколінь за соборність. Слава Україні!

Арсентьєва Р.Л, педагог-організатор

foto 20190122 2065391238

foto 20190122 1903285986

foto 20190122 1412102626