Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

foto 20190122 2027632389

22 січня 1999 року в Україні було встановлено офіційне державне свято - День соборності України.

Проголошення Соборності є історичним актом об’єднання українських земель у єдину державу. Це відбулося 22 січня 1919 року, коли УНР та ЗУНР підписали акт про об’єднання. Саме ці події, а не події вересня 1939 року, є підставою для історії українського державотворення. Адже в 1919 році українці об’єдналися з власної волі, щоб жити разом в єдиній незалежній державі. Незалежність і суверенність – запорука виживання нації.
У 2019 році виповнюється 100 років з дня цієї історичної події. По всій Україні в цей день відбулося багато заходів. Не є виключенням і наша гімназія.
Учні 8-9 класів взяли участь у міських урочистих заходах. На Майдані Незалежності вони стали частиною "живого " Ланцюга Єднання. Учні 9-х класів разом з учителем історії Бездіжою Ю.А. для учнів 9-11 класів підготували історичний екскурс «Соборна мати Україна у нас одна як оберіг». Учні початкових класів створили живий ланцюг «Долоньки миру та єднання». Бібліотекарі гімназії презентували виставки тематичної літератури «Сторінками призабутої спадщини». Учнівський парламент залучив класні колективи до патріотичного вернісажу «Моя Батьківщина».
Самостійна, ні від кого незалежна, вільна, суверенна держава українського народу – ось наше прагнення та наша дійсність. А захист територіальної цілісності України є святим обов’язком її громадян, продовженням боротьби попередніх поколінь за соборність. Слава Україні!

Арсентьєва Р.Л, педагог-організатор

foto 20190122 2065391238

foto 20190122 1903285986

foto 20190122 1412102626