Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

foto 20190117 1102173859

16 січня в рамках інформаційної кампанії «Стоп булінг!», працівниками Головного територіального управління юстиції у Рівненській області було проведено зустріч з учнями гуманітарної гімназії.

Під час зустрічі учні дізналися про поняття «булінг», його види, ознаки, відповідальність. Також учням розповіли про особливості психологічного та кібербулінгу (новий вид булінгу, який виник з приходом в наше життя соціальних мереж: образливі повідомлення з погрозами, відредаговані фотографії, блокування акаунтів, навіть шантаж).
Фахівці юстиції навчали дітей толерантності та відповідальному ставленню до себе і до свого оточення. Учням розповідали про їхні права, роз’яснювали, в яких ситуаціях необхідно звертатися за допомогою до представників держави. Крім того школярі отримали практичні поради як діяти в ситуаціях, коли відбувається порушення їх прав. Діти дізналися, що слід робити, якщо вони стали свідком булінгу.
Також учні отримали інформаційні довідники з контактами єдиної системи безоплатної правової допомоги при Міністерства юстиції. Звернутися за консультацією туди можуть як діти, так і їх батьки та учителі.

Арсентьєва Р.Л., педагог-організатор РГГ

foto 20190117 1116786940

foto 20190117 1295358384