Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

foto 20181112 1186021917

9 листопада 2018р. у Рівненській гуманітарній гімназії був проведений День слов’янської писемності та мови. Метою всіх проведених заходів було активізувати та поширити раніше набуті знання з української мови, розвивати творчі здібності, естетичні смаки, сприяти формуванню високоморальної особистості, виховувати любов до рідного слова.


З метою формування національної самосвідомості та виховання патріотизму вчителями-словесниками Івановою О.В. та Петержак С.М. була виготовлена інсталяція «Я спілкуюсь українською. Це моя мова!»
У кожному класі на уроках української мови та літератури учителями були проведені інформаційні п’ятихвилинки, в ході яких учні дізналися про історію запровадження свята та внесок Нестора Літописця й братів Кирила та Мефодія у розвиток нашої культури.
Також гімназисти-старшокласники взяли участь у написанні радіодиктанту під назвою «Крила України», аби перевірити орфографічну та пунктуаційну грамотність. До учнів долучилися й учителі гімназії: Островська К.М. та Басирова Н.С.
Гімназисти 8-11 класів переглянули мовно-літературну композицію «Плекаймо рідне слово», яку презентували учні 8-Б класу під керівництвом Зінькової Г.В. Юні актори інсценізували уривки з оригінальної комедії «Мина Мазайло» Миколи Куліша.
Завершенням святкування Дня слов’янської писемності став квест «Мова єднає всіх», який був проведений учителем-словесником Мельничук О.О. Квесторами були учні 5-их класів. Учасники гри мали змогу проявити свої знання з української мови та літератури, логіку, швидкість, творчі здібності.

foto 20181112 1427861509

foto 20181112 1026367663

foto 20181112 1453214387

foto 20181112 1635679018