Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

foto 20180319 1873694173

«Немає такої в нас людини, що не шукала б відповіді в Шевченка на те, що її болить, що її мучить», — писав Василь Сімович понад 70 років тому.

Ці слова актуальні й сьогодні, тому саме в Шевченківські дні учні 11 – В класу почали своє знайомство з «Програмою духовного відродження» Тетяни Хмельницької.
Після відвідування літературного салону «Жінки в долі Шевченка» одинадцятикласники висловили власні припущення про те, чому поетові так і не вдалося зазнати щастя в шлюбі.
Дівчата й хлопці порівнювали своє бачення того, якою має бути їх друга половинка, роздумували над тим, що вони можуть зробити сьогодні, щоб бути щасливими в шлюбі в майбутньому та мати міцну сім’ю. У процесі обговорення учні дискутували, радилися, працювали в групах, зверталися до творчості Кобзаря та основ народної моралі, наводили приклади з повсякденного життя.
Відповіді на ті питання, які викликали найбільше зацікавлення, стали найгострішими в процесі обговорення, учні тепер можуть знайти у своєму класному куточку, який поповнився буклетами «Програми духовного відродження».

foto 20180319 1869217506

foto 20180319 1511252781