Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

foto 20171204 1102666026

4 грудня в Рівненській гуманітарній гімназії стартував Тиждень «Made in Ukraine IV”.

Першими долучилися до його проведення учні 5-х класів, які мали змогу побувати на виїзній екскурсії обласного краєзнавчого музею «Шлях книги з глибини віків».
Старший науковий співробітник музею пані Олена Семенович познайомила учнів з історією виникнення письма на українських землях, розповіла про виникнення слов’янської абетки, продемонструвала зразки предметів на яких наші пращури вчилися писати. Діти мали унікальну можливість потримати у руках рукописну книгу XVI століття, глиняні та берестяні дощечки, старовинне гусяче перо та інші музейні експонати.
Допитливі п’ятикласники уважно слухали розповідь, ставили запитання та давали відповіді на поставленні їм запитання.
Такі екскурсії допомагають учням оволодіти певними знаннями, знайомлять з культурними надбаннями та цінностями українського народу, його звичаями та традиціями.

foto 20171204 1656177495

foto 20171204 1886024723