Головна

Про гімназію

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна

Вітаю Вас, шановні користувачі, на оновленому сайті Рівненської гуманітарної гімназії

vitanya 20170623 1708399044

Тут ви зможете знайти всю важливу інформацію про гуманітарну гімназію, переглянути новини нашого закладу, скористатись додатковим навчальним матеріалом з різних предметів, вчасно дізнатись про проведення батьківських зборів чи інших заходів.

На відміну від попередньої версії, тепер у Вас буде можливість зручно та без будь-яких проблем переглядати гімназійний сайт на мобільних телефонах, оскільки він був оптимізований для роботи на всіх сучасних мобільних пристроях (хоч перевага надається desktop-версії).

Сподіваюсь Вам сподобається оновлений дизайн та функціонал нашого сайту і Ви отримаєте від перегляду та роботи з ним лише позитивні емоції.

Вітаємо Вас на оновленому сайті РГГ
Гуманітарна гімназія - експериментальний навчальний заклад Всеукраїнського та регіонального рівнів, учасник національного проекту «Відкритий світ» та науково-педагогічного проекту «Інтелект України».
В гімназії навчається 1022 учні в 34 класах. Учні 1-11 класів поглиблено вивчають англійську або німецьку мову, 3-11 класів - німецьку мову або англійську мову як другу іноземну.
У гімназії працює 97 педагогічних працівників. Серед них: 9 відмінників освіти України, 3 - нагороджені нагрудним знаком «Василь Сухомлинський», 35 учителів - методисти, 12 старших учителів, 53 учителя-спеціалісти вищої категорії.
У закладі обладнано 54 навчальні кабінети, 8 кабінетів кафедр, 2 кабінети психологів, кабінет соціального педагога, комп’ютерний клас, кабінет інформаційних технологій, «Зал досягнень», кабінет «Європейської освіти», кімната школяра, науково-методичні центри іноземних мов, початкового навчання, виховної роботи, контрольно-аналітичної, методичної роботи.
До послуг гімназистів 2 спортивні зали, гімнастичний зал, тренажерний зал, басейн з великою і малою ваннами, футбольне поле зі штучним покриттям, дитячий ігровий майданчик.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
За останніх 5 років призерами Всеукраїнських олімпіад стали : на ІІІ етапі - 64 гімназиста, на ІV етапі – 17 гімназистів; призерами МАНу стали: ІІ етап - 65 гімназистів, ІІІ етап – 7 гімназистів.
Учні та вчителі гімназії беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі гімназії функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому гімназисти мають змогу вивчати польську мову.

foto 20181004 1657505236

3-4 жовтня на сцену актової зали Рівненської гуманітарної гімназії вийшли найрозумніші, найкмітливіші, творчі та креативні учні 7-10 класів, щоб змагатися у інтелектуальному конкурсі «Гімназист року».

Конкурс проводиться щорічно з метою сприяння розвитку самостійності, відповідальності гімназистів; формування ціннісного ставлення особистості до суспільства до себе, до праці; формування таких якостей особистості як: вимогливість до себе, працелюбність, самокритичність, цілеспрямованість.
Учасники пройшли низку випробувань у таких етапах змагань: конкурсі «Ерудит», «Оратор», «Практикум», «Ними пишається Україна», «Підказка», «Елементарно, Ватсоне», «Дискусійний клуб».
У конкурсі «Ерудит» учні продемонстрували свої знання зі шкільних предметів та на загальну ерудицію. У конкурсі «Оратор» презентуючи власну думку з теми «Інтернет:ворог чи друг?».
Учні 7-8 класів представили пізнавальні проекти «Ними пишається Україна». Під час презентації учасники познайомили присутніх з видатними українцями, імена яких вписано в історію нашої держави. Це такі постаті: Никифор Дровняк, Ніл Хасевич, Ліна Костенко, Марія Примаченко, Катерина Білокур. Учні 9-10 класів легко та невимушено вели дискусію у конкурсі «Дискусійний клуб» відстоюючи власну точку зору.
А переможцями конкурсної програми «Гімназист року 2018» стали: серед учнів 7-8 класів – Зотько Анна (8-В клас), а серед учнів 9-10 класів – Заріцька Ольга (10-Б). Вітаємо! Так тримати.

Арсентьєва Р.Л., педагог-організатор РГГ

foto 20181004 1223360786

foto 20181004 1103660148

foto 20181004 1014016305