Головна

Про гімназію

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Новини
Гуманітарна гімназія - експериментальний навчальний заклад Всеукраїнського та регіонального рівнів, учасник національного проекту «Відкритий світ» та науково-педагогічного проекту «Інтелект України».
В гімназії навчається 1022 учні в 34 класах. Учні 1-11 класів поглиблено вивчають англійську або німецьку мову, 3-11 класів - німецьку мову або англійську мову як другу іноземну.
У гімназії працює 97 педагогічних працівників. Серед них: 9 відмінників освіти України, 3 - нагороджені нагрудним знаком «Василь Сухомлинський», 35 учителів - методисти, 12 старших учителів, 53 учителя-спеціалісти вищої категорії.
У закладі обладнано 54 навчальні кабінети, 8 кабінетів кафедр, 2 кабінети психологів, кабінет соціального педагога, комп’ютерний клас, кабінет інформаційних технологій, «Зал досягнень», кабінет «Європейської освіти», кімната школяра, науково-методичні центри іноземних мов, початкового навчання, виховної роботи, контрольно-аналітичної, методичної роботи.
До послуг гімназистів 2 спортивні зали, гімнастичний зал, тренажерний зал, басейн з великою і малою ваннами, футбольне поле зі штучним покриттям, дитячий ігровий майданчик.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
За останніх 5 років призерами Всеукраїнських олімпіад стали : на ІІІ етапі - 64 гімназиста, на ІV етапі – 17 гімназистів; призерами МАНу стали: ІІ етап - 65 гімназистів, ІІІ етап – 7 гімназистів.
Учні та вчителі гімназії беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі гімназії функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому гімназисти мають змогу вивчати польську мову.

foto 20210408 1797238632

Формування сучасної полікультурної особистості, відкритої до діалогу з представниками інших країн, готової до інтеграції у світовий культурний простір є пріоритетним завданням діяльності нашого навчального закладу. А тому вже не перший рік наш навчальний заклад долучається до міжнародних проектів та співпрацює із закордонними партнерами.

Ось і з 2021 року за сприяння польсько-українського культурно-просвітницького центру імені Оскара Томаша Сосновського з ініціативи його голови пана Ярослава Ковальчука ми розпочинаємо співпрацю з Комплексом Загальноосвітніх шкіл №1 ім.Збігнева Герберта з міста Люблін (Польща). Наша співпраця розпочинається з онлайн проекту «Вітаю, польський друже!». Мета проекту: познайомити однолітків з Польщі з нашим містом, його архітектурними пам’ятками, визначними місцями. Завдання: налагодження співпраці з польськими партнерами. Учасники проекту: учні 4-6 класів гімназії. Вимоги до виконання: усім бажаючим потрібно сфотографувати улюблене місце у нашому місті, або пам’ятку архітектури та зробити короткий опис. Крім цього написати інформацію про себе (клас, вік, хобі, які мови вивчаєте). Інформацію може бути викладено українською, або будь-якою іноземною мовою. Інформацію розмістити разом з фото на аркуші формату А4 та надіслати на електрону адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Термін виконання: до 18 квітня 2021 року. Бажаємо успіху.