Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Новини
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

foto 20210408 1797238632

Формування сучасної полікультурної особистості, відкритої до діалогу з представниками інших країн, готової до інтеграції у світовий культурний простір є пріоритетним завданням діяльності нашого навчального закладу. А тому вже не перший рік наш навчальний заклад долучається до міжнародних проектів та співпрацює із закордонними партнерами.

Ось і з 2021 року за сприяння польсько-українського культурно-просвітницького центру імені Оскара Томаша Сосновського з ініціативи його голови пана Ярослава Ковальчука ми розпочинаємо співпрацю з Комплексом Загальноосвітніх шкіл №1 ім.Збігнева Герберта з міста Люблін (Польща). Наша співпраця розпочинається з онлайн проекту «Вітаю, польський друже!». Мета проекту: познайомити однолітків з Польщі з нашим містом, його архітектурними пам’ятками, визначними місцями. Завдання: налагодження співпраці з польськими партнерами. Учасники проекту: учні 4-6 класів гімназії. Вимоги до виконання: усім бажаючим потрібно сфотографувати улюблене місце у нашому місті, або пам’ятку архітектури та зробити короткий опис. Крім цього написати інформацію про себе (клас, вік, хобі, які мови вивчаєте). Інформацію може бути викладено українською, або будь-якою іноземною мовою. Інформацію розмістити разом з фото на аркуші формату А4 та надіслати на електрону адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Термін виконання: до 18 квітня 2021 року. Бажаємо успіху.