Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Новини
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

foto 20190210 1556355561

Восьмого лютого в приміщенні Рівненської музичної школи №1 ім. Лисенка відбувся урочистий вечір присвячений третій річниці з дня створення польсько-українського культурно-просвітницького центру імені Томаша Оскара Сосновського.

Участь в організації та проведенні заходу взяли вчителі та учні гуманітарної гімназії, яка виступає незмінним партнером центру та співорганізатором різних заходів. У співпраці з центром на базі гімназії вже четвертий рік проходить Міжнародний турнір з футболу «Спорт зближує серця» та Міжнародний турнір з плавання пам’яті Віталія Макарчука. Ведучими урочистостей були учні гімназії Дячук Анна та Комар Оля.
З рук голови центру пана Ярослава Ковальчука адміністрація гімназії отримала диплом за плідну співпрацю у культурно-просвітницьких проектах. Також гостям заходу свої творчі номери подарували учні гімназії – вихованці музичної школи Ковальчук Катерина, Заремба Богдан, Холод Валерія, Кучерук Аліна, Гуменюк Станіслав, Омельчук Мартін.
Робота центру покликана формувати толерантне ставлення до культурної спадщини та національних традицій та обрядів представників інших національностей, зокрема поляків. Адже Україна та Польща – сусідні держави, які будують дружні братерські відносини.

foto 20190210 1681125326