Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Новини
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

foto 20181108 1625615252

Учні та вчителі Рівненської гуманітарної гімназії вже не перший рік співпрацюють з Культурно-просвітницьким польсько-українським центром імені Т.О.Сосновського та його головою паном Ярославом Ковальчуком.

Це дає можливість розширювати кордони спілкування та удосконалювати свої знання з польської мови. Також гімназисти є учасниками багатьох культурно-просвітницьких заходів, які проходять під патронатом польсько-українського центру імені Т.Сосновського.
Ось і 8 листопада, напередодні Дня Незалежності Республіки Польща, у Рівненській обласній науковій бібліотеці відбувся музично-поетичний марафон «Made in Polska» учасниками та ведучими якого теж були учні та педагог-організатор гімназії.
11 листопада Польща й поляки, які проживають в усьому світі, святкують річницю відновлення незалежності своєї держави. У ці дні у різних містах світу відбуваються тематичні заходи. Не стало виключенням і місто Рівне.
Ведучими марафону були члени учнівського парламенту гімназії Зиль Софія та Комар Ольга. У виконанні учениці гімназії Ковальчук Катерини (7-В клас) прозвучали гімни Республіки Польща та України. Учні гімназії Дриль Тимур (5-В клас), Крет Вероніка ( 4-В клас) та Ковальчук Катерина (7-В клас) декламували вірші польських авторів. У складі квартету бандуристок учениця 6-Б класу гімназії Перун Вікторія виконала пісні польською мовою «Гей, соколи» та «Мала баба порося». Усі учасники поетичного марафону отримали сертифікати учасника та чекають нагоди знову продемонструвати свої здібності та таланти.

Педагог-організатор РГГ Арсентьєва Р.Л.

foto 20181108 1748420965

foto 20181108 1256111586