Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Новини
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

foto 20180211 1936670401

Рівненська гуманітарна гімназія має багато друзів та партнерів. З ними гімназію пов’язують дружні стосунки та реалізація спільних проектів.

Одним з таких друзів є польсько-український культурно-просвітницький центр імені Томаша Оскара Сосновського (голова центру - пан Ярослав Ковальчук). У співпраці з культурно-просвітницьким центром учителі та учні гімназії реалізували не один проект. Це: Міжнародний турнір з футболу «Спорт зближує серця», турнір з плавання пам’яті Віталія Макарчука. Було реалізовано Міжнародний проект « Катинь...врятувати від забуття», підписано Міжнародну угоду між школами Республіки Польща та України.
9 лютого наші друзі та партнери, польсько-український культурно-просвітницький центр імені Томаша Оскара Сосновського, святкували другу річницю з дня свого заснування. Долучилися до цієї події учителі та учні гуманітарної гімназії. В цей день відбувся святковий концерт, на який голова центру, пан Ярослав Ковальчук, запросив гостей у актову залу музичної школи №1 ім. М.Лисенка. Ведучими святкового дійства були педагоги-організатори гімназії Арсентьєва Руслана Леонтіївна та Головайчук Вікторія Ростиславівна. Розпочалися урочистості з виконання гімнів Республіки Польща та України, які заграла учениця 6-В класу гімназії, стипендіат міського голови Катерина Ковальчук. Віртуозний твір німецького композитора Фрідріха Бургмюллєра прозвучав у виконанні учениці 7-Б класу гімназії, стипендіата міського голови Холод Валерії. Зачарувала усіх присутніх в залі грою на бандурі та чудовим співом учениця 5-Б класу гімназії Перун Вікторія. У складі естрадно-духового оркестру музичної школи №1 виступали учні гімназії Богдан Заремба (8-Б клас) та Станіслав Гуменюк (7-Б клас), які зірвали бурю аплодисментів вдячних слухачів.
Щиро вітаємо наших партнерів, польсько-український культурно-просвітницький центр імені Томаша Оскара Сосновського, з другою річницею з дня заснування. Бажаємо подальших успіхів, нових цікавих ідей та досягнень, терпіння та наснаги.

foto 20180211 1546447141

foto 20180211 1215463845