Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Новини проекту
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

foto 20211122 1920281730

Ось і завершилася робота над проєктом «Комп’ютер та інтернет для тих, кому за ….» (Computer für Senioren), в якому приймали участь 10 учнів 10-11 класів та вчителі німецької мови Анікушина В.В., Петрова О.Ф., Новосад А.Б. Координатором даних проєктів «Unser Schulprojekt» (Наш шкільний проєкт), які відбуваються щороку з 2012 р., є методист кафедри іноземних мов Попенко Л.А.

Проєкт «Комп’ютер та інтернет для тих, кому за ….» тривав з березня 2021 до листопада 2021 р. і проходив у співпраці з PASCH - школами Одеси, Черкас та Вінниці. Координатором проєкту Попенко Л.А. було розроблено відповідну документацію (заявка , план роботи та кошторис, а також очікувані результати), а учні 10-11 кл. під керівництвом своїх педагогів активно працювали над реалізацією проєкту. Вони виступали в ролі вчителів, волонтерів, наставників і навчали людей старшого віку користуватися інтернетом, вайбером, гуглом, скапом, вміти оплатити за комунальні послуги. Крім того, учні працювали і творчо: створювали комікси «Один день без інтернету», робили презентації, відеофільми, писали ессе, твори «Комп’ютер в нашому житті».
Дякуємо також і вчителю інформатики Смулці В.В. та психологу гімназії Умурзаковій Н.Ю. за допомогу у реалізації проєкту. Ще на початку роботи над проєктом психолог Умурзакова Н.Ю. проінформувала учасників щодо психологічних особливостей людей похилого віку, а вчитель Смулка В.В. надав поради щодо планування роботи стосовно навчання комп’ютерній грамоті осіб старшого віку. Завершився проєкт спільною онлайн-конференцією шкіл міст Рівне (РГГ), Черкаси, Одеса, Вінниця та Гете-інституту м.Київ, де були представлені результати.

Координатор проекту, вчитель німецької мови Попенко Л.А.

foto 20211122 1580430709