Головна

Про гімназію

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Новини проекту
Гуманітарна гімназія - експериментальний навчальний заклад Всеукраїнського та регіонального рівнів, учасник національного проекту «Відкритий світ» та науково-педагогічного проекту «Інтелект України».
В гімназії навчається 1022 учні в 34 класах. Учні 1-11 класів поглиблено вивчають англійську або німецьку мову, 3-11 класів - німецьку мову або англійську мову як другу іноземну.
У гімназії працює 97 педагогічних працівників. Серед них: 9 відмінників освіти України, 3 - нагороджені нагрудним знаком «Василь Сухомлинський», 35 учителів - методисти, 12 старших учителів, 53 учителя-спеціалісти вищої категорії.
У закладі обладнано 54 навчальні кабінети, 8 кабінетів кафедр, 2 кабінети психологів, кабінет соціального педагога, комп’ютерний клас, кабінет інформаційних технологій, «Зал досягнень», кабінет «Європейської освіти», кімната школяра, науково-методичні центри іноземних мов, початкового навчання, виховної роботи, контрольно-аналітичної, методичної роботи.
До послуг гімназистів 2 спортивні зали, гімнастичний зал, тренажерний зал, басейн з великою і малою ваннами, футбольне поле зі штучним покриттям, дитячий ігровий майданчик.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
За останніх 5 років призерами Всеукраїнських олімпіад стали : на ІІІ етапі - 64 гімназиста, на ІV етапі – 17 гімназистів; призерами МАНу стали: ІІ етап - 65 гімназистів, ІІІ етап – 7 гімназистів.
Учні та вчителі гімназії беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі гімназії функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому гімназисти мають змогу вивчати польську мову.

foto 20200113 2088762121

09.01.2020 в рамках науково-практичної конференції відбулося засідання кафедри іноземних мов на тему «Сучасний урок у контексті компетентнісного підходу. Ігрові технології навчання як одна з нестандартних форм педагогічної взаємодії».

Методист кафедри Л. Попенко представила вчителям англійської, німецької і польської мов 12 інноваційних технологій з метою використання їх на уроках іноземних мов як стимулів для всебічного розвитку учнів. Окремо було проаналізовано ігрові технології навчання та під час практичної частини засідання кафедри вчителями було обговорено (робота проводилася в 5-ти групах) та презентовано модель сучасного уроку іноземних мов з використанням ігор на кожному з етапів уроку: мотиваційному, етапі цілевизначення і планування, етапі опрацювання навчального матеріалу, рефлексивно-оцінювальному етапі та при домашньому завданні.
На закінчення було підбито підсумок і позитивно оцінено проведення засідання кафедри за новою нестандартною формою, використовуючи сучасні Європейські методики та методичні рекомендації провідних педагогічних інституцій.

Методист кафедри Л. Попенко

foto 20200113 1123863659

foto 20200113 1309543156

foto 20200113 1166198788