Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Новини
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

foto 20221110 1877868926

9 листопада, у День української писемності та мови, в ліцеї відбувся благодійний ярмарок «Прочитана книга». Напередодні ярмарку учнівський парламент ліцею запропонував усім учасникам освітнього процесу віддати на благодійність вже прочитані книги зі своїх домашніх бібліотек, а під час ярмарку придбати інші книги з представленого асортименту.

Щира подяка за активність, ініціативність та підтримку усім батькам, учням та учителям, які долучилися до благодійної справи. Адже благодійність – це можливість поділитися добром та зробити хорошу справу. Мета нашого ярмарку - підтримати наших захисників, колишніх учнів закладу, що знаходяться на лінії фронту. А ще – це хороша реклама українській книзі та читанню в День української писемності та мови. В ході ярмаркування ми отримали 13779 гривень. Дякуємо усім. Слава Україні! Героям Слава!

foto 20221110 1425998402

foto 20221110 1295446279

foto 20221110 1155201610