Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Новини
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

foto 20221108 1703025144

Вже впродовж восьми років учасники освітнього процесу ліцею долучаються до благодійних акцій на підтримку захисників України, які відбуваються у закладі та місті.

З початком повномасштабного вторгнення Росії в Україну наша активність у допомозі збільшилась удвічі. Ми організовуємо та долучаємось до багатьох благодійних проектів. Так з 8 листопада у ліцеї стартує благодійний марафон «Допомагаємо! Перемагаємо!». Впродовж майже місяця в закладі будуть відбуватися різні заходи. 8 листопада марафон стартував акцією «Шкарпетки для перемоги». Деякі майстрині вже принесли готові в’язані шкарпетки, а для усіх охочих навчитися в'язати пройшов майстер клас з в’язання. Сподіваємося, що вже скоро ми отримаємо від них готові шкарпетки для наших захисників. Зараз осінь, попереду зима, тож такі шкарпетки будуть не лише зігрівати наших захисників, а й передадуть їм частинку емоційного тепла від майстринь, які їх виготовляли. Допомагаємо! Перемагаємо! Слава Україні! Героям Слава!

foto 20221108 1534015461

foto 20221108 1029282740