Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Новини
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

foto 20220922 1704725368

21 вересня у світі відзначають День миру. Для нас, українців, слово «МИР» має дуже велике значення, адже вже більше як 200 днів в нашій країні триває війна. Увесь український народ цілодобово виборює своє право на мирне життя у незалежній державі. Для когось мирне життя - це буденність, а для нас - мрія.

Після повномасштабного вторгнення Росії в Україну ми щодня відчуваємо підтримку усього світу та нагальну потребу самим допомагати нашим незламним захисникам. А тому цього року День миру у Рівненському ліцеї №7 пройшов під гаслом «День миру – день єднання, день благородних справ!». Учні закладу провели творчий марафон «Подяка другу з США». Напередодні свята ми отримали через волонтерську організацію міста листи та малюнки від дітей зі штату Мічиган (США) і саме у День миру записали для них відеозвернення зі словами подяки. Учні ліцею взяли участь у патріотичному перфоменсі «Ми за мир» та «Україна єдина!». Також у цей день у закладі та у місті проходив благодійний освітянський ярмарок. За зібрані під час ярмаркування кошти планують придбати дрон та укомплектування польової бані для ЗСУ. Сума від нашого закладу у загальну скарбничку освітян склала 11310грн. Дякуємо усім, хто долучився до проведення та організації ярмарку. Особлива подяка батькам учнів 3-4 класів за виготовлені власноруч смаколики. Разом ми сила! Слава Україні! Героям Слава!

foto 20220922 1982411121

foto 20220922 1804890519

foto 20220922 1001175823