Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Новини
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

ПРОТОКОЛ
засідання конкурсної комісії
«Шкільного громадського бюджету» Рівненської гуманітарної гімназії
від 13.10. 2021 р

Присутні члени комісії:

Макарчук З. В, Арсентьєва Р. Л., Абабкін І.І.,
Яремчук І.П., Харкевич Яна (11-Б), Федорчук Марта (9-В), Камко Андрій (10-Б),
Мінтенко О. М., Тимощук М. О.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ :
1. Презентація авторами проектів «Шкільного громадського бюджету» .
2. Визначення проєктів-переможців «Шкільного громадського бюджету».

СЛУХАЛИ :
1.Камка Андрія, учня 10-Б класу, який є автором проєкту «Воркаутне містечко на території РГГ »
2. Анікушина Олексія, учня 10-Б класу, який є автором проєкту «Спортивно-креативний фестиваль дозвілля «Відкриті серця».
3. Болтенко Олександру, ученицю 9-А класу, яка є автором проєкту «Організація лаундж-зони в кімнаті школяра Рівненської гуманітарної гімназії».
УХВАЛИЛИ :
1. Автору проєкта «Організація лаундж-зони в кімнаті школяра Рівненської гуманітарної гімназії» Болтенко Олександрі доопрацювати кошторис проекту та вважати його таким,що пройшов експертну оцінку.
2. Проєкти Камка Андрія «Воркаутне містечко на території РГГ » та Анікушина Олексія «Спортивно-креативний фестиваль дозвілля «Відкриті серця» вважати такими, що пройшли експертну оцінку.
3. Доручити Камку Андрію, Анікушину Олексію та Болтенко Олександрі розпочати промоційну кампанію з рекламування проектів серед учнів гімназії.

Голова зборів:                                        З. Макарчук
Секретар зборів:                                    Р. Арсентьєва