Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Новини
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

foto 20210203 1517950297

5 лютого Рівненській гуманітарній гімназії, колишній школі №7, виповнюється 77 років. У далекому 1944 році вперше за парти сіла дітвора визволеного від нацистських загарбників міста Рівне. Сьогодні у закладі навчається 1200 учнів, працює 112 педагогічних працівників. З них - 8 Відмінників освіти України, 2 педагоги нагороджені нагрудним знаком «Василь Сухомлинський», 63 спеціалісти вищої категорії, 31 учитель має звання «Учитель-методист» та 18 вчителів мають звання «Старший вчитель». За останнє десятиріччя в гімназії працювало шестеро учителів, які були удостоєні звання «Заслужений учитель України». «Серце віддаю дітям» - сказав колись відомий український педагог Василь Олександрович Сухомлинський. Саме під таким гаслом працювали учителі школи за 77 років її існування. Безумовно, наш заклад намагається йти у ногу з часом, впроваджуючи усе нове та прогресивне, що пропонує сучасна педагогічна думка та освітня реформа. Ми працюємо разом, ми думаємо разом, ми живемо разом, ми – одна команда. Тож вітаємо усіх нас з Днем народження рідної школи. Бажаємо усім невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів, миру, взаєморозуміння та злагоди.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО