Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Новини
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

foto 20201215 2022898696

Розпочався новий навчальний семестр і учнівський парламент гімназії вирішив підбити підсумки перших трьох місяців загальногімназійного сhallenge добрих справ «Змінюючи змінюємось!».

По-перше, хочемо нагадати, що метою сhallenge добрих справ є залучення здобувачів освіти до добрих справ та вчинків, які позитивно впливають на власне життя та життя оточуючих; виховують найкращі людські чесноти та формують загальнолюдські цінності Нас часто зупиняє стереотипна думка, ніби ми не в змозі зробити щось глобальне і будь-яка наша дія - лише крапля в океані. Але саме наша крапля робить цей океан особливим. У ньому відзначені хороші вчинки та приємні дрібниці, які робитимуть кожен день для нас та оточуючих кращим, добрішим та щасливішим. Упродовж начального року усі класні колективи закладу будуть долучатися до сhallenge і зроблять свою добру справу. За підсумками перших трьох місяців у сhallenge взяли участь такі класні колективи:
4-А клас, учні якого разом з батьками висадили дерева та кущі біля входу у гімназію. Дерева будуть рости разом з дітьми щодня нагадуючи про хорошу справу по збільшенню зелених легенів нашого міста;
6-Б клас, який відвідав з подарунками для чотирилапих Рівненський притулок для тварин;
11-В клас, учні-випускники якого висадили алею з молодих сосен, тим самим підтримавши заклик змінити суспільне ставлення до екології в Україні, формування нового, не споживацького ставлення до довкілля;
8-Б клас, учні якого зібрали кошти (3500 грн.) на лікування онкохворого Володі Омельковця, учня Рівненського ліцею;
2-В клас зібрав речі, канцелярію, іграшки та солодощі для дітей зі школи-інтернату в м.Мізоч , а також у співпраці з благодійним фондом «Дарунок» долучилися до збору подарунків для сімей міста та району, що перебувають у складних життєвих обставинах; 5-А клас, учні якого вирішили оновити фонди гімназійної бібліотеки та подарували цікаві книги сучасних авторів;
7-Б клас, учні класу вирішили виступити в ролі добрих чарівників та виготовили іграшки для прикрашання гімназії з нагоди новорічно-різдвяних свят;
4-Б клас, учні якого передали канцтовари та іграшки для малозабезпечених сімей з дітьми міста та області;
6-В клас, учні зібрали іграшки, канцтовари та медичні системи для внутрішньовенного введення препаратів для діток, що перебувають в гематологічному відділення Рівненської обласної клінічної лікарні.
Сhallenge добрих справ триває. Попереду ще багато місяців навчання і багато цікавого, долучайтеся і ставайте провідника у світ добрих справ!