Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Новини
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

 20171003 1982130441

Ось і прийшло в Україну професійне свято учителів. Воно недарма припадає на початок осені, адже це така прекрасна пора, коли природа останній раз на рік радує нас пишнотою фарб.

Сонце, ніби розплавленим золотом, заливає місто привітним жовтим світлом, теплий вітерець духмяно пахне сухими травами, базар завалений наливними яблуками і грушами, тягучим бурштиновим медом і лісовими грибами. У такі неповторні осінні дні ми дякуємо своїм наставникам за знання, уміння, терпіння та щиру любов до своїх вихованців.
Цікаво вітає своїх учителів щороку і учнівський Парламент гуманітарної гімназії. Цього року зранку юні парламентарі зібралися на порозі гімназії, щоб подарувати своїм наставникам квіти з побажаннями, які були оформлені на гарбузячих підносах. Після уроків учителів запросили на святковий концерт. Для них учні підготували пісні, хореографічні композиції та гуморески. Яскравим та динамічним був виступ команди дівчат з чирлідингу 6-9 класів.
Шановні наші учителі. Ще раз вітаємо Вас зі святом. Нехай світло, яке Ви вкладаєте в серця своїх учнів, запалює зірки і яскраво освітлює Ваш життєвий шлях, а Ваша доброта повертається Вам сторицею і матеріалізується у вигляді успіхів і благополуччя.

 20171003 1496165449

 20171003 1220242426

 20171003 1717027995