Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Новини
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

foto 20201121 1310535544

Більшість із нас прагне виробити в собі певні звички: починати день зі склянки води, правильно харчуватися, регулярно займатися спортом. Ми переконані, що це змінить наше життя на краще.


А якщо ми скажемо, що звичка робити добро не менш важлива і корисна? Нас часто зупиняє стереотипна думка, ніби ми не в змозі зробити щось глобальне і будь-яка наша дія - лише крапля в океані. Але саме наша крапля робить цей океан особливим. У ньому відзначені хороші вчинки та приємні дрібниці, які робитимуть кожен день нас добрішим. Це можуть бути різні справи: нагодувати бездомну тварину, пригостити друзів солодощами, поступитися місцем у транспорті літній людині, віддати речі на благодійність, допомогти молодшому братику зробити домашнє завдання, подарувати книгу в бібліотеку, власноруч зробити сувенір рідним і ще багато-багато добрих справ. Але добрі справи не повинні обмежуватися допомогою іншим. Ми можемо зробити ще багато корисного та цікавого, що змінить наше життя.
Тому учнівський парламент гімназії розпочав сhallenge добрих справ «Змінюючи змінюємось!». Упродовж начального року усі класні колективи закладу будуть долучатися до сhallenge і зроблять свою добру справу. Розпочав сhallenge 4-А клас, учні якого разом з батьками висадили дерева та кущі біля входу у гімназію. Дерева будуть рости разом з дітьми щодня нагадуючи про хорошу справу по збільшенню зелених легенів нашого міста.
Прийняв сhallenge 6-Б клас, який відвідав з подарунками для чотирилапих Рівненський притулок для тварин. На жаль, ми не можемо забрати додому усіх безпритульних тварин, але ми можемо їм допомогти, подарувати часточку свого тепла. Від 6-Б класу сhallenge підхопили учні 11-В. Вони висадили алею з молодих сосен, тим самим підтримавши заклик змінити суспільне ставлення до екології в Україні, формування нового, не споживацького ставлення до довкілля, виховання відповідальності кожного за збереження багатства і краси природи.
Попереду ще багато місяців навчання і багато цікавого, cтаньмо провідника у світ добрих справ!

foto 20201121 1882030861

foto 20201121 1045976949