Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Новини
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

foto 20201117 2046556001

16 листопада у світі відзначають Міжнародний День толерантності. Долучилися до відзначення цього Дня і в гуманітарній гімназії.

З метою формування в учнів толерантності та культури миру, нетерпимості до проявів насильства та дискримінації, формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей учнівський парламент організував класні колективи 7-10 класів до створення інформаційного колажу «Що ми знаємо про толерантність»? Кожен клас представив своє бачення толерантності, визначив риси характеру толерантної людини, склав правила успішного толерантного спілкування.
Усі люди на землі різні за зовнішністю, характером, за можливостями, або здібностями. Але ніколи не можна забувати, що за будь-яких обставин і в будь-якій ситуації ми повинні залишатись людьми. На жаль, конфлікти на національному, етнічному, релігійному, політичному підґрунтях стали ознакою сьогодення і в нашій країні. Але толерантність спроможна залагодити конфлікти через прояви терпимості один до одного. Ми всі різні, але ми всі рівні. Пам’ятаймо про це.

foto 20201117 1776837195

foto 20201117 1953246024

foto 20201117 1133035813