Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Новини
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

Практично щодня на нас, українців, чекають різноманітні релігійні та державні свята. Але перегортаючи календар можна натрапити на зовсім нові, незвичні для нас святкування. Одним з таких є Всесвітній День Яблук, яке відзначають 21 жовтня. То хто ж вигадав це свято? Це були британці.
Apple Day — щорічний захід, присвячений яблукам та фруктовим садам, яке влаштовується за ініціативою благодійної організації Common Ground з 1990 року. Організатори вважають, що День яблука - це святкування і демонстрація різноманіття і багатства природи, а також стимул і знак того, що ми самі здатні впливати на зміни, що відбуваються навколо. Ідея Дня полягає в тому, що яблуко - це символ фізичного, культурного і генетичного різноманіття, про який людина не повинна забувати.


Яблука - найпоширеніший і добре знайомий нам з дитинства фрукт. Але чи замислювалися ми, наскільки яблука корисні для нашого здоров’я? Яблуко - фрукт молодості. З’їдаючи навіть одне яблуко в день, ви омолоджуєте свій організм на 7 років. Ця та інші дивовижні властивості яблук були досліджені вченими, які й довели: регулярне вживання яблук вбереже вас від багатьох проблем зі здоров’ям.
Учнівський парламент гімназії планував провести Apple Day у гімназії смачно, цікаво та змістовно, але життя внесло свої корективи. Ми пішли на канікули, а тому зможемо відсвяткувати його у колі своїх родин. Але учнівський парламент залучив гімназистів до створення відеоролика, присвяченого Всесвітньому Дню Яблук. Смачне яблучне варення та повидло, запашний яблучний пиріг та яблуні з соковитими плодами, щедрий врожай яблук з домашнього саду - усе це ви зможете побачити у нашому відео. Гарного перегляду.

Переглянути відео