Головна

Про гімназію

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Новини
Гуманітарна гімназія - експериментальний навчальний заклад Всеукраїнського та регіонального рівнів, учасник національного проекту «Відкритий світ» та науково-педагогічного проекту «Інтелект України».
В гімназії навчається 1022 учні в 34 класах. Учні 1-11 класів поглиблено вивчають англійську або німецьку мову, 3-11 класів - німецьку мову або англійську мову як другу іноземну.
У гімназії працює 97 педагогічних працівників. Серед них: 9 відмінників освіти України, 3 - нагороджені нагрудним знаком «Василь Сухомлинський», 35 учителів - методисти, 12 старших учителів, 53 учителя-спеціалісти вищої категорії.
У закладі обладнано 54 навчальні кабінети, 8 кабінетів кафедр, 2 кабінети психологів, кабінет соціального педагога, комп’ютерний клас, кабінет інформаційних технологій, «Зал досягнень», кабінет «Європейської освіти», кімната школяра, науково-методичні центри іноземних мов, початкового навчання, виховної роботи, контрольно-аналітичної, методичної роботи.
До послуг гімназистів 2 спортивні зали, гімнастичний зал, тренажерний зал, басейн з великою і малою ваннами, футбольне поле зі штучним покриттям, дитячий ігровий майданчик.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
За останніх 5 років призерами Всеукраїнських олімпіад стали : на ІІІ етапі - 64 гімназиста, на ІV етапі – 17 гімназистів; призерами МАНу стали: ІІ етап - 65 гімназистів, ІІІ етап – 7 гімназистів.
Учні та вчителі гімназії беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі гімназії функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому гімназисти мають змогу вивчати польську мову.

foto 20200912 1331552886

Впродовж чотирьох місяців 2019-2020 навчального року класні колективи 5-11 класів долучилися до проведення гімназійного challenge «Загальнолюдські цінності: що обираєте ви?» ініційованого учнівським парламентом.

Питання формування цінностей є дуже важливим в процесі зростання особистості. Людина не народжується з готовими ціннісними укладами, а формує їх протягом своєї життєдіяльності. А майбутнє нашої держави залежить від змісту переважаючих у свідомості підростаючої людини цінностей. Тому і вирішив учнівський парламент залучити класні колективи до проведення такого challenge, щоб визначити, які ж цінності притаманні сучасним учням.
Для себе пріоритетними гімназисти обрали такі цінності: патріотизм, відданість, здоров’я, дружба, чесність, свобода, мир, людяність, гідність, доброта, героїзм, духовність, милосердя, сім’я, освіта та знання, толерантність, гуманність, віра. Підсумком роботи став випуск друкованого буклету, адже кожну цінність класний колектив презентував у вигляді коміксу, та було оформлено наочний стенд, який вивішено у гімназійному холі.
Отож, сучасним учням потрібно усвідомити, що людина не може, спираючись лише на власний розум, гармонійно та досконало влаштувати своє життя. Вона мусить визнати існування вищих від розуму цінностей, які треба сприймати як закон та виховувати їх у собі.

foto 20200912 1680173352

foto 20200912 1300991323