Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Новини
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

p70922 114453 20170924 1428225128

Весело та змістовно провели час у п’ятницю, 22 вересня, активісти учнівського самоврядування шкіл з усього міста Рівне. В цей день для них Рівненським міським об’єднанням товариства «Просвіта» ім.Т.Шевченка була організована екскурсія в смт. Зарваниця, де учні мали змогу доторкнутись до джерел духовності в одній з найбільших святинь Української греко-католицької церкви.


Гуманітарну гімназію в цій поїздці представляли Голова учнівського Парламенту Дячук Анна та педагог-організатор гімназії Арсентьєва Руслана Леонтіївна. По дорозі до духовного центру учні дізнались про цікаві історичні факти, пов’язані з містами Дубно та Кременець, з якими їх познайомив учитель історії гімназії «Гармонія» Пилипович Тарас Васильович.
Поїздка мала на меті не лише збагатити учнів духовно, але й познайомити між собою активну, ініціативну молодь з різних шкіл міста. Саме ці учні у своїх навчальних закладах ведуть за собою однолітків, організовують та згуртовують навколо себе однодумців. Саме за такою активною та творчою молоддю майбутнє нашої країни.

Дячук Анна, Голова Парламенту РГГ

p70922 120725 20170924 1707509113

p70922 122642 20170924 1973208691