Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Новини
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

foto 20200229 2000544762

З метою популяризації і пропаганди здорового способу життя, формування культури здоров’я здобувачів освіти у гімназії з 24 по28 лютого пройшов тиждень здорового способу життя «Здоров’я та безпека».

З цієї нагоди в гімназії відбулася низка заходів. Це: спортивно-інтелектуальна естафета «Здоровим бути модно і сучасно»; конкурс творчих робіт «Здорове харчування» ; зустріч із патрульними поліцейськими «Безпека особистості»; перегляд презентації «Безпека в інтернеті і захист прав дитини»; інформаційний дайджест «Будинок здоров’я»; «Лотерея здоров’я». Учнівський парламент разом з класними колективами 5-11 класів створив інфо-стіну «Здоров’я- найцінніший скарб».
У спортивно-інтелектуальній естафеті «Здоровим бути модно і сучасно» учні 6-7 класів взяли участь у таких етапах змагань: «Так. Ні», «Розгадай анаграму», «7 страв з яєць» «Продукти взимку», « Кросворд», « Шкідливі продукти». Психолог гімназії Умурзакова Н.Ю. разом з учнівським парламентом підготували для учнів, батьків та учителів «Лотерею здоров’я». Це були поради щодо того, як радіти життю та відчувати себе щасливою людиною. Соціальний педагог Мокляк В.І. презентувала символічний «Будинок здоров’я» під дахом якого зібрала цікаві факти про здоров’я людини.
Одного разу Сократа запитали: «Що для людини найцінніше і найважливіше в житті — багатство чи слава?». Мудрець відповів: «Ані багатство, ані слава не роблять людину щасливою. Здоровий жебрак щасливіший за хворого короля».
Дійсно, щоб життя грало яскравими барвами, а всередині вирувало бажання вчитися, творити, сміятися й здійснювати мрії, потрібно бути здоровим. Здоров’я — це зелене світло для цікавого, насиченого життя. Це бадьорий крок і хороший настрій. Врешті-решт, здоров’я — це молодість. Саме за здоровою молоддю майбутнє України.

foto 20200229 1016955999

foto 20200229 1497040420

foto 20200229 1631655841