Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Новини
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

foto 20191219 1617936462

19 грудня, у День святого Миколая, усі дітлахи чекають на подарунки. А як же діти, що живуть у дитячих будинках та школах-інтернатах? Адже батьків їм замінюють няні, вихователі та вчителі. В цей день хочеться допомогти саме таким знедоленим діткам.


Учні та батьки нашої гімназії були саме серед тих, хто простягнув руку допомоги вихованцям Великомежирицької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату I-II ступенів, що у Корецькому районі. Ініціатором допомоги виступили батьки учнів 6-А класу (класний керівник Мокляк В.І.).
Учнівський парламент долучив до збору подарунків і учнів початкової школи. Іграшки, одяг, книги, розмальовки, фломастери, альбоми, фарби та інші канцтовари були передані юним вихованцям школи-інтернату. Тож не будьмо байдужими і надалі! Творімо добро разом!

 foto 20191219 1786195233