Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Новини
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

foto 20181217 1270587072

17 грудня на «Вулиці Святого Миколая», яка урочисто відкрилася в гімназії , відбулася ще одна подія – визначення переможців у конкурсі «Довга коса – дівоча краса».

У цей день в гімназії учнівський парламент обирав дівчину з найдовшою косою.
З давнiх-давен коса була символом дівочої честi, працьовитостi, охайностi. З дiвочою косою пов’язано багато легенд, переказiв, пісень. Змінилося життя, і зараз нечасто можна зустріти дівчину з довгою косою. Але добре, що такі дівчата є серед нас.
Усі бажаючі дівчата з 1по 11 клас зібралися перед журі, яке за допомогою сантиметрової стрічки проводило вимірювання кіс учасниць.
У підсумку переможцями стали: молодша вікова категорія – Зозуля Аня (довжина коси 68 см.); середня вікова категорія – Титова Анастасія (довжина коси 85 см.); старша вікова категорія - Юзефович Дарія (довжина коси 68 см.). Переможниці були нагороджені пам’ятними дипломами та аксесуарами для волосся.

Арсентьєва Р.Л., педагог-організатор РГГ

foto 20181217 1294955225