Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Новини
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

foto 20181128 1776588615

27 листопада всю Україну навколо добрих справ об’єднав Всеукраїнський день добрих справ «Щедрий вівторок».

У 2018 році Україна вперше офіційно долучилися до Всесвітнього благодійного руху Giving Tuesday. Щороку у понад 150 країнах світу мільйони людей у вівторок, після Дня подяки, влаштовують акції на користь добрих справ.
Долучилися до «Щедрого вівторка» і учні та вчителі Рівненської гуманітарної гімназії. Напередодні учнівський парламент організував у гімназії благодійну акцію «Солодкий калачик». Зібрані 16578 грн. розподілять на допомогу хворим дітям Рівного. Ми вже допомогли: Божко Олександру та Тарару Владу. Також гімназисти зібрали крупи для притулку для тварин «Надія» та відвезли їх чотирилапим друзям. Його керівник, пані Аліса Мамчук, щиро дякувала гімназистам за небайдужість. До речі, цей притулок гімназисти відвідують вже не вперше.
Проекти благодійного напряму сприяють вихованню в учнів таких важливих якостей як: працьовитість, доброзичливість, турбота, співпереживання, милосердя. Закликаємо усіх долучатися до добрих справ!

Дячук Анна, голова учнівського парламенту РГГ

foto 20181128 1766956814

foto 20181128 2031883683

foto 20181128 1481410353