Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Новини
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

foto 20181123 1126982840

Вже п’ятий рік учнівський парламент Рівненської гуманітарної гімназії об’єднує усю гімназійну родину заходами, які проходять в рамках тематичного тижня «Made in Ukraine».

Тиждень проводиться з метою виховання в учнів почуття патріотизму, національної свідомості, любові до рідної землі, держави, популяризації українських цінностей. Цього року Тиждень «Made in Ukraine V» проходив з 19 по 23 листопада.
Перший день (понеділок ) проходив під гаслом: «Ми – українці, ми – рівняни, ми – гімназисти». У цей день для учнів 5-х класів відбулася яскрава шоу-програма «Посвята в гімназисти». Під час святкової програми учні презентували свої класні колективи, свої захоплення та уподобання. Вкінці виголосили обіцянку гімназиста та отримали «Кодекс Честі гімназиста».
Другий день (вівторок) пройшов під гаслом: «Ми-українці, ми-доброчинці». У цей день вчителі, батьки, учні зібралися на благодійний ярмарок «Солодкий калачик», щоб долучитися до благородної справи – збору коштів для потреб хворих дітей. Увесь день в учнів та учителів був піднесений настрій, адже усі розуміли, що долучаються до благородної справи. В результаті нами було зібрано 16578 грн.
Третій день (середа) пройшов під гаслом: «Ми, українці, бережемо пам'ять про героїв». В цей день усю гімназійну родину запросили на кінолекторій про Героїв українських революцій ( в рамках відзначення Дня Гідності та Свободи). Учнівський парламент залучив учнів 8-11 класів до оформлення інфо-стіни «Героїчна Сотня Майдану». А учні 1-6 класів взяли участь у патріотично-мистецькому вернісажі: «Україна неповторна».
Четвертий день (четвер) пройшов під гаслом «Ми українці – ми творчі». У цей день гімназія перетворилася на патріотичну майстерню «На крилах ангелів». Учні початкових класів малювали малюнки та писали листи для наших захисників. Учні 5-11 виготовляли ангелів з побажаннями в зону ООС. Також усі старости класних колективів створили колективну роботу «Тобі моє серце, солдате».
П’ятий день (п’ятниця) пройшов під гаслом: «Ми, українці, сприймаємо свою історію через мистецтво». В цей день учнів 5-6 класів запросили в обласну наукову бібліотеку на вечір-реквієм «Навічно в пам’яті народній», який присвячений Дню вшанування жертв Голодомору. Учні 7-11 класів у актовій залі гімназії переглянули літературно-музичну композицію «Не підлягає забуттю…» до 85-тих роковин Голодомору.
Закликаємо усіх бути вірним своїй Батьківщині, бути її свідомим громадянином. Прагніть бути схожим на її найкращих синів та дочок.

Арсентьєва Р.Л., педагог-організатор РГГ

foto 20181123 1661409245

foto 20181123 1347419235

foto 20181123 1118390312