Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Новини
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

foto 20181121 1718023608

З метою збереження пам’яті про складні і трагічні сторінки нашої історії, гарячі події сучасності 21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи.

Це свято на честь подій на Майдані в 2004 і 2013 рр. є важливою датою в новітній історії нашої країни.
Цьогоріч минає 5 років від початку події, яка змінила Україну і українців, змінила світ. Ми пам’ятаємо своїх героїв і вшановуємо пам'ять про них. В Україні створено Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні – Музей Революції Гідності.
Вшанували пам'ять про героїв Майдану і Рівненській гуманітарній гімназії. 21 листопада, у третій день Тижня «Made in Ukraine V”, учні мали змогу переглянути відео про часи революції та її героїв. Також з метою вшанування пам’яті загиблих на Майдані учнями 8-11 класів було оформлено інфо-стіну «Вони померли за Україну». Гімназисти 5-7 класів залучилися до оформлення патріотичного вернісажу «Розкажу про Україну…».
Ми – гімназисти, шануємо своїх героїв, любимо свою Батьківщину та цінуємо свою незалежність та гідність. Героям Слава!

Арсентьєва Р.Л., педагог-організатор РГГ

foto 20181121 1531281797

foto 20181121 1434256528

foto 20181121 1192181667