Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Новини
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

foto 20181120 1652961263

Щороку учні Рівненської гуманітарної гімназії долучаються до багатьох доброчинних акцій, що проходять у місті та в навчальному закладі.

Продовживши традицію доброчинності 20 листопада в гімназії проходив благодійний ярмарок «Солодкий калачик». Відбувся ярмарок у рамках Тижня «Made in UkraineV» та Всеукраїнської доброчинної акції «Щедрий вівторок». Усі гімназисти від 1 по 11 клас долучилися до благородної справи – збору коштів для потреб хворих дітей.
Благодійний ярмарок – колективна справа, адже без допомоги батьків його неможливо було б провести. Столи були заповненні кулінарними шедеврами. Домашню випічку охоче розкуповували як маленькі школярики, так і працівники закладу. Діти куштували смачну випічку та із задоволенням розглядали вироби один одного, ділилися враженнями і рецептами.
Увесь день в учнів та учителів був піднесений настрій, адже усі розуміли, що долучаються до благородної справи. В результаті нами було зібрано 16578грн.
Дякуємо усім учасникам ярмарку за активність, ініціативність та підтримку. Велика подяка батькам, які із задоволенням та натхненням долучаються до усіх благодійних акцій в гімназії. Такі заходи спрямовані на те, щоб виховувати чуйних та добрих людей.

Арсентьєва Р.Л., педагог-організатор РГГ

foto 20181120 1764000255

foto 20181120 1149439027