Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Новини
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

foto 20181007 1198407316

5 жовтня, у Міжнародний день вчителя, вітали своїх наставників зі святом і учні Рівненської гуманітарної гімназії.

У цей день представникам учнівського самоврядування довелося встати дуже рано, адже потрібно було прийти у гімназію першими від своїх учителів. Вже стало традицією вітати наставників на порозі гімназії. Цього року - це були солодкі гостинці зі смайликами для підняття настрою. Також у актовій залі відбувся святковий концерт, на якому виступали як учні, так і учителі. До учительського колективу зі словами вітання звернулася директор гімназії Макарчук Зоя Володимирівна. Танцювальні та гумористичні номери, пісні, щирі привітання та найкращі побажання підняли настрій всім присутнім на святі. Гучними оплесками зустріли учителі виступ Андрієнко Кароліни та вихованців студії «Ладоньки». Веселу гумореску подарували учні 5-Б класу. Сценка про вчительську родину викликала неабиякий сміх серед усіх учителів. Пісню про уроки та перерви заспівала Дарина Розізнана, а Андрієнко Кирило подарував ліричну пісню про учнів та вчителів. Бурю аплодисментів подарували вчителі своїм колегам – Вікторії Ростиславівні, Аллі Володимирівні та Надії Леонідівні, які під супровід фортепіано виконали українську пісню «Осіння ностальгія». Перун Вікторія під власний супровід бандури виконала пісню «Сонечко встає», яка лунає з усіх куточків планети ось уже близько 60 років. Батьківський комітет гімназії презентував учителям солодкий гостинець – смачний торт у вигляді розкритої книги.
У вчительський день, ми впевненні, що немає жодної людини у світі, яка б з вдячністю не згадала своїх улюблених вчителів-наставників незалежно від того скільки років пройшло з дня закінчення школи. Низький уклін нашим учителям.

Дячук Анна, голова учнівського парламенту РГГ

foto 20181007 1325071672

foto 20181007 1593559641

foto 20181007 1842207559

foto 20181007 1871023928

foto 20181007 1897386997