Головна

Про гімназію

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Новини

Вітаю Вас, шановні користувачі, на оновленому сайті Рівненської гуманітарної гімназії

vitanya 20170623 1708399044

Тут ви зможете знайти всю важливу інформацію про гуманітарну гімназію, переглянути новини нашого закладу, скористатись додатковим навчальним матеріалом з різних предметів, вчасно дізнатись про проведення батьківських зборів чи інших заходів.

На відміну від попередньої версії, тепер у Вас буде можливість зручно та без будь-яких проблем переглядати гімназійний сайт на мобільних телефонах, оскільки він був оптимізований для роботи на всіх сучасних мобільних пристроях (хоч перевага надається desktop-версії).

Сподіваюсь Вам сподобається оновлений дизайн та функціонал нашого сайту і Ви отримаєте від перегляду та роботи з ним лише позитивні емоції.

Вітаємо Вас на оновленому сайті РГГ
Гуманітарна гімназія - експериментальний навчальний заклад Всеукраїнського та регіонального рівнів, учасник національного проекту «Відкритий світ» та науково-педагогічного проекту «Інтелект України».
В гімназії навчається 1022 учні в 34 класах. Учні 1-11 класів поглиблено вивчають англійську або німецьку мову, 3-11 класів - німецьку мову або англійську мову як другу іноземну.
У гімназії працює 97 педагогічних працівників. Серед них: 9 відмінників освіти України, 3 - нагороджені нагрудним знаком «Василь Сухомлинський», 35 учителів - методисти, 12 старших учителів, 53 учителя-спеціалісти вищої категорії.
У закладі обладнано 54 навчальні кабінети, 8 кабінетів кафедр, 2 кабінети психологів, кабінет соціального педагога, комп’ютерний клас, кабінет інформаційних технологій, «Зал досягнень», кабінет «Європейської освіти», кімната школяра, науково-методичні центри іноземних мов, початкового навчання, виховної роботи, контрольно-аналітичної, методичної роботи.
До послуг гімназистів 2 спортивні зали, гімнастичний зал, тренажерний зал, басейн з великою і малою ваннами, футбольне поле зі штучним покриттям, дитячий ігровий майданчик.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
За останніх 5 років призерами Всеукраїнських олімпіад стали : на ІІІ етапі - 64 гімназиста, на ІV етапі – 17 гімназистів; призерами МАНу стали: ІІ етап - 65 гімназистів, ІІІ етап – 7 гімназистів.
Учні та вчителі гімназії беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі гімназії функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому гімназисти мають змогу вивчати польську мову.

foto 20181007 1198407316

5 жовтня, у Міжнародний день вчителя, вітали своїх наставників зі святом і учні Рівненської гуманітарної гімназії.

У цей день представникам учнівського самоврядування довелося встати дуже рано, адже потрібно було прийти у гімназію першими від своїх учителів. Вже стало традицією вітати наставників на порозі гімназії. Цього року - це були солодкі гостинці зі смайликами для підняття настрою. Також у актовій залі відбувся святковий концерт, на якому виступали як учні, так і учителі. До учительського колективу зі словами вітання звернулася директор гімназії Макарчук Зоя Володимирівна. Танцювальні та гумористичні номери, пісні, щирі привітання та найкращі побажання підняли настрій всім присутнім на святі. Гучними оплесками зустріли учителі виступ Андрієнко Кароліни та вихованців студії «Ладоньки». Веселу гумореску подарували учні 5-Б класу. Сценка про вчительську родину викликала неабиякий сміх серед усіх учителів. Пісню про уроки та перерви заспівала Дарина Розізнана, а Андрієнко Кирило подарував ліричну пісню про учнів та вчителів. Бурю аплодисментів подарували вчителі своїм колегам – Вікторії Ростиславівні, Аллі Володимирівні та Надії Леонідівні, які під супровід фортепіано виконали українську пісню «Осіння ностальгія». Перун Вікторія під власний супровід бандури виконала пісню «Сонечко встає», яка лунає з усіх куточків планети ось уже близько 60 років. Батьківський комітет гімназії презентував учителям солодкий гостинець – смачний торт у вигляді розкритої книги.
У вчительський день, ми впевненні, що немає жодної людини у світі, яка б з вдячністю не згадала своїх улюблених вчителів-наставників незалежно від того скільки років пройшло з дня закінчення школи. Низький уклін нашим учителям.

Дячук Анна, голова учнівського парламенту РГГ

foto 20181007 1325071672

foto 20181007 1593559641

foto 20181007 1842207559

foto 20181007 1871023928

foto 20181007 1897386997