Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Новини
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

foto 20181001 1889722068

Щорічно 30 вересня наша країна святкує Всеукраїнський день бібліотек. Сьогодні на території України знаходиться 40000 бібліотек.

Послугами книгосховищ користується приблизно 17 мільйонів читачів. Якщо замислитися, навіщо люди читають книги, то відповідь буде така – заради нових знань. Завдяки книзі ми маємо можливість доторкнутися до розмаїття людського життя.
Ось уже четвертий рік з метою поповнення фонду бібліотеки Рівненської гуманітарної гімназії учнівський парламент закладу до Всеукраїнського дня бібліотек організовує акцію «Подаруй книгу бібліотеці». Цього року учні 1-11 класів подарували близько 40 нових книг, які з приємністю будуть читати гімназисти та учителі.
А обслуговувати їх у бібліотеці будуть наші привітні володарки бібліотечних скарбів – Агаян Галина Юхимівна та Чижевська Ірина Олександрівна, яких ми щиро вітаємо з професійним святом та бажаємо творчої наснаги, міцного здоров’я, натхнення, радості, щастя та добра.

Арсентьєва Р.Л., педагог-організатор РГГ

foto 20181001 1176148005