Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Новини
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

foto 20180917 1361863190

Учнівський та педагогічний колективи Рівненської гуманітарної гімназії не вперше зустрічають закордонних гостей. Але 17 вересня до нашого навчального закладу вперше завітали гості зі столиці далекої азійської країни Індії.


Хлібом-сіллю зустріли та привітали різними мовами, що вивчаються у гімназії гостей учні 7-9 х класів. Впродовж тижневого перебування на наших гостей чекають цікаві зустрічі, знайомства, екскурсії, майстер-класи. Сьогодні, 17 вересня, відбулося знайомство наших індійських гостей з Учнівським парламентом гімназії. Юні парламентарі ознайомили своїх однолітків з формами роботи, які впроваджують у гімназійне життя впродовж навчального року. Педагог-організатор Арсентьєва Р.Л. запропонувала як українським, так і індійським учням, відобразити на плакаті свої життєві цінності, хобі, уподобання, захоплення, пріоритети. Обидві команди залюбки виконали завдання і презентували його. До речі, юні гімназисти спілкуються зі своїми гостями виключно англійською мовою.
Зустріч із гостями з Індії для гімназії стала першим кроком для дружби між двома народами. Сподіваємось, що наступного року гімназійна делегація зустріне своїх друзів уже в сонячному Делі.

Голова учнівського парламенту Дячук Анна

foto 20180917 2040961017

foto 20180917 1409895629

foto 20180917 1348739781

foto 20180917 1131719483