Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Новини
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

foto 20180908 2030379624

8 вересня в Україні відзначають День фізичної культури і спорту.

Цей день відзначається з метою популяризації спорту серед дітей та молоді та пропаганди здорового способу життя. Традиційно у всіх містах проходить велика кількість різних заходів. Не стала виключенням і Рівненська гуманітарна гімназія. Напередодні свята учнівський парламент гімназії провів для учнів 5-х класів цікаву спортивну костюмовану естафету під назвою «Піратська регата».
Розпочалася регата з веселої руханки, яку для учнів підготували члени учнівського парламенту. Увесь захід пройшов весела та цікаво. Маленькі «пірати» показали свою спритність, кмітливість, винахідливість, комунікативні навички. А головне – зміцнювали своє здоров’я в процесі рухової активності.
Ми не прагнемо олімпійських рекордів. Головне – вірити у свої сили та мати велике бажання досягти успіху.

Дячук Анна, голова учнівського парламенту

foto 20180908 1978800305

foto 20180908 1937803942