Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Новини
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

foto 20180908 1872479472

Новий навчальний рік приніс із собою багато нових ідей та планів. 5 вересня розпочав свою роботу і учнівський парламент гуманітарної гімназії члени якого довели свою спроможність робити конкретні справи та вирішувати поставлені завдання.

Робота учнівського самоврядування в РГГ спрямована на тісну співпрацю з адміністрацією навчального закладу, а тому на початку нового навчального року відбувається зустріч адміністрації з членами учнівського самоврядування під час якої учні мають можливість висловити власну позицію, не боячись негативної оцінки. Директор гімназії Макарчук Зоя Володимирівна привітала учнів з початком навчального року, побажала плідної роботи, реалізації всіх задуманих справ, висловила власні побажання та зауваження щодо роботи парламенту.
З 2018 року в нашій країні починається створення нового освітнього простору. Це означає, що у школі має бути вільна позитивна атмосфера, емоційна насиченість, можливість самовираження для кожного учня. Маємо надію, що нова команда парламентарів внесе у буденне життя свої корективи, продовжить традиції та виступить з новими цікавими справами. Вперед!

Арсентьєва Р.Л., педагог-організатор РГГ

foto 20180908 1202178172

foto 20180908 1157843397