Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Новини
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

foto 20180518 1950142381

17 травня в приміщенні відкритого офісу «Простір», що у головному корпусі НУАГП відбувся травневий лідерський форум з теми: «Сучасні реальні перспективи розвитку міста Рівне.

Виклики учнівській молоді – майбутнім випускникам». На участь у форумі були запрошені учнівські лідери зі шкіл нашого міста. Гуманітарну гімназію представляли Парфенюк Тетяна, Дячук Анна та Савоник Влада.
Учасники форуму почули звіт про діяльність Парламенту дітей міста за 2017-18н.р., ознайомилися із сучасними ідеями позитивного розвитку суспільства, громади Рівного.
На форумі деякі навчальні заклади презентували свою роботу. Була серед них і наша гімназія. Голова учнівського парламенту Дячук Анна виступила з презентацією ініційованого учнівським самоврядуванням проекту «Made in Ukraine», який успішно реалізується у гімназії вже чотири роки.
Проведення таких учнівських форумів викликає у старшокласників бажання бути соціально активними, прагнути соціальних змін, залучатися до роботи в органах учнівського самоврядування.

foto 20180518 1116937602