Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Новини
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

foto 20180430 1301234457

Формування ініціативної, здатної приймати нестандартні рішення особистості неможливе без широкого залучення учнів до управління справами через діяльність в органах учнівського самоврядування.

Функціонування самоврядування є дуже важливим, адже завдяки цьому діти отримують можливість приймати участь у житті навчального закладу. На сучасному етапі учням надано більше прав і повноважень, створено широкі можливості для самореалізації кожного. Вони здобувають управлінські вміння, навчаються жити в демократичному суспільстві.
26 квітня в гуманітарній гімназії відбулася звітно-виборча учнівська конференція на якій учнівський парламент прозвітував про роботу за 2017-2018 рік та проголосував про залишення на посаді діючого голову парламенту Дячук Анну. Учні заслухали звіт голови парламенту Дячук Анни, яка у своєму виступі проаналізувала усі справи, що були ініційовані парламентарями, вказала на недоліки у роботі, та дала поради.
Як підсумок конференції було винесено резолюцію:
1. Визнати роботу учнівського парламенту за період 2017-2018 н.р. задовільною.
2. Переобрати на посаду голови учнівського парламенту Дячук Анну, 10-Б клас.
3. Обрати представником в Парламент дітей міста від гімназії Парфенюк Тетяну, 10-Б класс.
Бажаємо парламентарям творчого натхнення та реалізації усіх запланованих проектів.

foto 20180430 2096931305

foto 20180430 2007540890