Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Новини
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

foto 20180304 1824949832

Людина будь-якого віку хоче бути здоровою та щасливо. Але чи докладають люди зусилля, щоб бути саме такими?

Про своє здоров’я потрібно дбати ще з дитинства. А тому в Рівненській гуманітарній гімназії з метою формування навичок здорового способу життя пройшов Тиждень здоров’я. Під час тижня було проведено багато заходів: години психології:«Здоров’я - моя цінність», «Що таке здоров’я», «Наше здоров’я в наших руках», «Здоровим бути модно!»; тренінг «Вплив рухової активності на здоров’я» (профілактика порушень постави); створення проектів «Умови успішного навчання»; оформлено інфо-стіну «Здоров’я – понад усе» та інше.
В рамках проведення Тижня здоров’я учнівський парламент гімназії підготував для учнів 6-7 класів інтелектуальні перегони «Здоровим бути модно». Учнівським командам потрібно було пройти вісім етапів змагань-конкурсів: конкурс «Так! Ні!», «Анаграма», «Доповни прислів’я», «Страви з яєць», «Вітаміни», «Кросворд», «Крона дерева», «Склади поради». В результаті перегонів перші місця посіли команди 6-А та 7-А класів.
Сьогодення дає учням так багато можливостей розкрити власний потенціал, заробити авторитет, звернути на себе увагу і досягти успіху. Найпростіше і найскладніше – це взяти відповідальність за своє здоров'я у власні руки. Але якими б ми зайнятими не були, пам'ятаймо, що у кожного з нас – лише одне серце та одне життя, і як ми його проживемо, великою мірою залежить від нас. Жоден лікар, жодна державна програма не зроблять нас здоровими. Здоровими зробити себе можемо тільки ми.

foto 20180304 2019198184

foto 20180304 1637711214