Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Новини
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

foto 20180215 1973098888

У вересні 2001 року у Люксембурзі на черговій зустрічі Міжнародної конфедерації батьків, чиї діти хворі на онкологічні захворювання, було прийнято рішення про проведення Міжнародного дня дитини, хворої на рак. З 2003 року 15 лютого офіційно вважається Міжнародним днем дитини, що хвора на рак.


В Україні онкологічні захворювання посідають друге місце серед причин смертності дітей від 5 до 14 років. Щороку у нашій країні налічується близько 1000 нових випадків захворювання на рак дітей. А тому у Міжнародний день онкохворої дитини проводиться ряд заходів, що покликані привернути увагу суспільства до проблем дитячої онкології.
З метою привернути увагу до проблем онкохворих дітей та покращити інформування суспільства про проблеми дитячої онкології 15 лютого в нашому місті відбулася акція «Золота стрічка», у якій взяли участь школярі міста. Долучилися до неї і учні та педагоги-організатори гімназії: Арсентьєва Р.Л., Головайчук В.Р., Лебідь Софія та Парфенюк Тетяна. У центрі міста вони прикрасили деревця стрічками, які стали символом солідарності та підтримки хворих дітей.
Бажаємо усім хворим діткам якнайшвидше здобути перемогу в боротьбі зі страшною хворобою і знову увірватися у переповнене подіями здорове життя.

foto 20180215 1114820118

foto 20180215 1659815110