Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Новини
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

foto 20180129 1958234395

29 січня виповнюється 100 років бою під Крутами, коли на підступах до Києва бійці УНР чинили опір російськими червоногвардійцями.

Під Крутами загинуло кілька десятків вояків , які були переважно київськими студентами та гімназистами. Трагедія під Крутами стала символом опору агресорам. Зараз події під Крутами знову сприймаються актуально, бо викликають певні паралелі з подіями початку війни на Донбасі (оборона Донецького аеропорту, Іловайський котел).
З метою вшанування пам’яті загиблих за Україну Героїв Крут у Рівненській гуманітарній гімназії учнівській парламент запросив учнів 5-6 класів на історичні інформаційні хвилини «Пам’ятаємо вас, Герої», класні керівники 5-11 класів провели інформаційно-виховні години « Вічно молоді Герої», вчителі історії провели уроки історичної пам’яті «Крути – трагедія та гордість України».
У цей день у міському будинку культури відбувся пам’ятний захід «Вони загинули, щоб ми перемогли», на якому були присутні лідери учнівського самоврядування шкіл міста. Долучилися до нього і учні РГГ Дячук Анна, Савоник Влада та Артем Герасимчук. Після заходу учнівські лідери вирушили ходою до пам’ятного знаку «Загиблим за Україну», де відбулося урочисте покладання квітів.
Ми ніколи не забудемо героїзм юних українців в обороні Батьківщини. Слава Україні! Героям Слава!

foto 20180129 2026664361

foto 20180129 1746251257

foto 20180129 1021312945