Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Новини
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

p70524 105715 20170606 2045685105

24 травня в актовій залі гімназії лунали гучні оплески на честь найкращих учнів гімназії. У цей день відбулися лінійки-нагородження переможців олімпіад, МАНу, конкурсів та змагань. З рук директора гімназії Зої Володимирівни більш ніж 200 учнів отримали почесні грамоти, як винагороду за високі досягнення у навчання, спортивних змаганнях та громадському житті класу та навчального закладу. Також на лінійках відбулося нагородження класних колективів, які стали переможцями рейтингу згідно результатів роботи комісій учнівського парламенту за ІІ семестр 2016-17 навчального року. Це такі класні колективи:
серед паралелі учнів 5-6 класів – 6-В клас;
серед паралелі учнів 7-8 класів – 7-Б клас;
серед паралелі учнів 9-11 класів – 9-А клас.


З рук директора Зої Володимирівни старости класних колективів отримали вимпели переможців.
Вітаємо! Так тримати!!!

p70524 115737 20170606 1923153718