Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Новини
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

foto 20171210 1711735491

З метою виховання в учнів почуття патріотизму, національної свідомості, любові до рідної землі, держави, мови свого народу, забезпечення сприятливих умов для самореалізації особистості, популяризації українських цінностей учнівський парламент гуманітарної гімназії проводив з 04.12 по 08.12 тиждень «Made in Ukraine IV».

Тиждень проходив за таким планом:
1 день (понеділок ) пройшов під гаслом «Ми – українці, ми любимо свою історію». У цей день учням 5-х класів була презентована виїзна екскурсія Рівненського обласного краєзнавчого музею «Шлях книги з глибини віків». Старший науковий співробітник музею пані Олена Семенович познайомила учнів з історією виникнення письма на українських землях, розповіла про виникнення слов’янської абетки, продемонструвала зразки предметів на яких наші пращури вчилися писати. Діти мали унікальну можливість потримати у руках рукописну книгу XVI століття, глиняні та берестяні дощечки, старовинне гусяче перо та інші музейні експонати.
2 день (вівторок) пройшов під гаслом «Ми - українці бережемо пам'ять про героїв». У цей день учні 8-11 класів презентували інфо-стіну «Герої української революції» (до 100 річчя революції 1917-20рр). Учні готували презентації про Михайла Омелянович-Павленка, генерала Олексу Алмазова, полковника Василя Тютюнника, Петра Болбочана, Симона Петлюру, Михайла Грушевського, Сергія Єфремова, Павла Скоропадського та інших.
3 день (середа) пройшов під гаслом «Ми-українці, ми-доброчинці». У цей день у гімназії проходив благодійний ярмарок «Солодкий калачик», а тому у гімназії було гамірно, весело, яскраво, дружно і смачно. Усі гімназисти від 1 по 11 клас долучилися до благородної справи – збору коштів для потреб хворих та малозабезпечених дітей. Увесь день в учнів та учителів був піднесений настрій, адже усі розуміли, що долучаються до благородної справи. В результаті нами було зібрано 13610 грн.
4 день (четвер) пройшов під гаслом «Ми українці – ми творчі та креативні». У цей день у холі гімназії презентували вистаку творчих доробок учнів «Шлях до визнання» (вірші, прозові твори, фотороботи). На перервах усіх гімназистів у актовій зали збиралися на перегляд українських мультфільмів, а після уроків - фільму знятого українськими кінемографістами.
5 день (п’ятниця) пройшов під гаслом « Ми українці – знавці Батьківщини». У цей день учнівський парламент проводив для учнів 6-7 класів гру-квест «Люблю Україну всім серцем своїм». У результаті переможцями квесту стала команда 7-Б класу.
Також впродовж тижня учнівські колективи відвідували з екскурсіями підприємства Рівного, які виробляють споживчу продукцію.
Ось так весело, цікаво та пізнавально гімназисти проводять шкільні дні.

foto 20171210 1993214819

foto 20171210 1868487461