Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Новини
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

foto 20171210 1923652300

В останній день Тижня «Made in UkraineIV» в гуманітарній гімназії з ініціативи учнівського парламенту пройшла гра-квест для учнів 6-7 класів «Люблю Україну всім серцем своїм».

Гімназисти мали можливість поглибити свої знання з історії, культури, звичаїв, традицій, географії, адміністративнного устрою України. Гра проводиться з метою формування вміння працювати у групі, розвивати критичне мислення; виховувати патріотичні почуття до рідного краю.
Класні колективи сформували команди з 5 учнів, які від імені усього класу змагалися за перемогу. Кожна команда обрала собі назву та виготовила емблему. Щоб здобути омріяне перше місце учням потрібно було пройти 12 етапів та почергово виконувати завдання: ребуси, кросворди, анаграми та інше. Завдання квесту були пов'язані з історією, звичаями, традиціями та географією нашої Батьківщини. Також потрібно було показати фізичну підготовку на одному з етапів змагань. Адже українці – здорова нація.
Усі команди - учасниці справилися з завданнями, а перемогла команда 7-Б класу. Вітаємо переможців!!!

foto 20171210 1968155278

foto 20171210 1616016552