Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Новини
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

foto 20171203 1107801527

З метою виховання в учнів почуття патріотизму, національної свідомості, любові до рідної землі, держави, мови свого народу, забезпечення сприятливих умов для самореалізації особистості, популяризації українських цінностей учнівський парламент гуманітарної гімназії оголошує про проведення з 04.12 по 08.12 тижня «Made in Ukraine IV».

Тиждень буде проходити за таким планом:
1 день (понеділок ) – «Ми – українці, ми - рівняни». У цей день учням 5-х класів буде презентована виставка Рівненського обласного краєзнавчого музею «Рівне – місто моє». Вчителів запрошують у літературну вітальню на презентацію збірки віршів вчителя гімназії Філіпчук Оксани Григорівни. Усі учнівські колективи відвідують з екскурсіями підприємства Рівного.

2 день (вівторок) «Ми українці бережемо пам'ять про героїв». У цей день учні 8-11 класів оформлюють інфо-стіну «Герої української революції» (до 100 річчя революції 1917-20рр).

3 день (середа) «Ми-українці, ми-доброчинці». У цей день вчителі, батьків, учнів, запрошуємо на благодійний ярмарок «Солодкий калачик».

4 день (четвер) «Ми українці – ми творчі та креативні». У цей день відбудеться презентація творчих доробок учнів гімназії (вірші, прозові твори, фотороботи). На перервах усіх гімназистів запрошуємо у актову залу на перегляд українських мультфільмів, а після уроків - фільму знятого українськими кінемографістами.

5 день (п’ятниця) « Ми українці – знавці Батьківщини». У цей день учнівський парламент проведе для учнів 6-7 класів квест «Моя земля – земля моїх батьків».
Обов’язкова умова проведення Тижня – щодня приходити у гімназію учням та вчителям у вишитих сорочках.
Бажаємо нам усім вдалого проведення Тижня «Made in Ukraine ІV» .