Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Новини
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

foto 20171120 1592607370

20 листопада у Міському Будинку культури відбулася зустріч лідерів учнівського самоврядування шкіл міста з заступником міського голови м.Рівне п.Галиною Кульчинською.

На заході були присутні і голова учнівського парламенту гімназії Дячук Анна та педагог-організатор Арсентьєва Р.Л. Пані Галина звернулася до учнів з пропозицією провести у місті благодійний різдвяний ярмарок, адже не вперше усі школи міста долучаються до такої форми роботи. Ініціатива була радо підтримана усіма присутніми. Учням було запропоновано попрацювати у групах та презентувати свої напрацювання щодо проведення такого заходу. Учнівські лідери ще раз довели, що вони творчі та ініціативні, адже висунули свої цікаві пропозиції щодо проведення ярмарку. Пані Галина внесла свої доповнення та побажання по удосконаленню проектів школярів. Було прийняте спільне рішення про проведення благодійного ярмарку 15 грудня на Майдані Незалежності. Заступниця мера пообіцяла допомогу у реалізації цього заходу від міської влади.
Запрошуємо усіх гімназистів, вчителів та батьків долучитися до цього благодійного проекту. Творімо добро разом!

foto 20171120 1699907325