Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Новини
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

foto 20171119 1872047530

17 листопада в актовій залі гуманітарної гімназії відбулося урочисте дійство під назвою «Посвята в гімназисти».

Саме у цей день 100 учнів п’ятих класів склали обіцянку гімназиста, пообіцявши любити свою Батьківщину та батьків, стати гідними людьми та берегти дружбу, сумлінно вчитися та дотримуватися Кодексу честі гімназиста,
Ще задовго до цього свята п’ятикласники почали ретельно готуватися. Учнівські колективи показати і розкрити свої індивідуальні здібності й таланти та продемонстрували роботу у колективі. Дивлячись на наших п’ятикласників можна з упевненістю сказати, що вони завзяті та працьовиті, енергійні та доброзичливі, старанні та дружелюбні. Також на святі п’ятикласники перерізали символічну червону стрічку. Зазвичай це роблять, коли починають нову справу, переступають поріг нового будинку. Наші учні зробили це, як символ того, що вступили в новий етап свого гімназійного життя. Віднині вони – справжні гімназисти і у їхніх руках майбутнє нашої гімназії та цілої країни
Свято завершилось урочистим виконанням гімназійного гімну та традиційною церемонією куштування каші. Ми віримо, що у наших гімназистів-пятикласників попереду ще багато славних звершень, перемог і здобутків.

foto 20171119 1535568954

foto 20171119 1468567091

foto 20171119 1225568856