Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

Підійшов до завершення конкурс малюнків та арт-проектів, «Культурна деокупація. Місто Святої Марії», який був організований культурно - освітнім центром національних меншин України при Рівненському ліцеї No7 Рівненської міської ради та громадською організацією «Культурно просвітницький центр імені Сосновського». Члени журі переглянули та опрацювали представлені роботи та визначили переможців конкурсу.
Ними стали:
-Тогобицька Дар’я - Диплом 1 ступеню за роботу « Повернення до спокою: вечірній Маріуполь».
-Мединська Любов- Диплом 1-го ступеню за роботу «Місто, яке виросте, немов сад».
-Горбачук Діана — диплом 2-го ступеню за роботу «Ми переможемо!»
-Ткаченко Анастасія — диплом 2-го ступеню за роботу «Незважаючи ні на що...»
-Кучмій Марія — диплом 3-го ступеню за роботу «Живи і процвітай, наш Маріуполь».
-Клімчук Дарина — диплом 3-го ступеню за роботу «Марія плекає Маріуполь».
-Гончар Євгенія — диплом 3-го ступеню за роботи «Майбутнє попереду» та «Берегиня життя».
-Янюк Софія — диплом 3-го ступеню за роботу «Місто журавлів».

Також УСІ учасники конкурсу будуть відзначені подарунками! Чекайте на свої призи — вони вже в дорозі до вас!

Організатори та журі висловлюють велику вдячність для усіх учасників та учасниць конкурсу, які надіслали свої малюнки, виявивши тим самим свою небайдужість та зацікавленість у тому, як після Перемоги України буде виглядати наша рідна земля.

Мріймо! Візуалізуймо свої мрії! І нехай вони здійснюються під мирним небом України!
Отож, разом до Перемоги, друзі!

ПЕРЕГЛЯНУТИ МАЛЮНКИ

ПОЛОЖЕННЯ КОНКУРСУ

 ЗАЯВКА НА КОНКУРС