Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

foto 20230918 1390839326

Традиційно восени, а саме 16 вересня, на футбольному полі Рівненського ліцею №7 вже сьомий раз відбувся турнір з футболу «Спорт зближує серця», який цьогоріч набрав чинності Благодійного турніру. Шість років поспіль наш спортивний захід мав статус «Міжнародного», адже на футбольне поле закладу виходили як дитячі, так і дорослі команди з Республіки Польща. На святі був присутній віце-консул республіки Польща у м. Луцьку, пан Міхал Банась, який побажав усім учасникам турніру гарної гри та мав честь зробити символічний удар по м’ячу, який сповістив про початок змагань.


Цього року на спортивний майданчик ліцею вийшли такі дорослі команди: збірна команда вчителів Рівненського ліцею №7, збірна команда Культурно- просвітницького центру ім. Т. О. Сосновського, збірна команда вчителів ліцею №10, збірна команда Рівненського економіко-технологічного фахового коледжу.
Дитячі футбольні команди представляли: Рівненський ліцей №7, команда ліцею.№10, дитяча збірна команда Корнинської об’єднаної територіальної громади, команда учнів Шпанівської об’єднаної територіальної громади. У підсумку,переможцями стали: серед дорослих команд - збірна команда Рівненського економіко-технологічного фахового коледжу, а серед дитячих – команда Рівненського ліцею №7. Усі учасники турніру отримали запашні короваї від спонсорів та заслужені грамоти, медалі та кубки. Паралельно з турніром у закладі проходила благодійна акція «Піксельні павучки», під час якої усі охочі могли плести сітку для наших захисників ЗСУ. З кожним роком до турніру доєднуються все більше і більше наших випускників. В цьому році Напримєрова Марія виявила бажання на подвір’ї ліцею висадити саджанці магнолії, які виростила власноруч. Всі учасники гри, вболівальники, учасники акції були пригощені смачним козацьким кулішем.
Сподіваємось на швидку перемогу та нові зустрічі на футбольному турнірі.

foto 20230918 1144090453

foto 20230918 1869957980

foto 20230918 1397183290