Головна

Про ліцей

Режим роботи

Міжнародна співпраця

Контакти

Головна
Рівненський ліцей №7 Рівненської міської ради
В закладі навчається більше 1200 здобувачів освіти, працює більше 100 педагогів.
Члени педагогічного колективу мають звання " Відмінник освіти України», «старший учитель», «учитель-методист», а також нагородженні нагрудним знаком "Василь Сухомлинський».
У закладі обладнано 56 навчальних кабінетів, кабінети кафедр, 2 кабінети практичних психологів, кабінет соціального педагога, 3 комп'ютерні класи, кімната школяра, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, моніторингу.
До послуг здобувачів освіти обладнано 3 спортивні зали, міні-поле для футболу зі штучним покриттям, актова зала, басейн з малою та великою ваннами, кабінет корекційної роботи, бібліотека з читальним залом, майстерня для занять із обслуговуючої праці, технологій.
Заклад у 2011 році був відзначений дипломом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» та медаллю «Трудова слава». Впродовж останніх років гімназія 6 разів входила в 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. В 2017 році - срібною медаллю VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».
Щороку здобувачі освіти закладу стають переможцями та призерами олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань та конкурсів.
Учні та вчителі ліцею беруть участь у Міжнародних проектах та програмах: «Школи: партнери майбутнього (PASCH)», «eTwinning», Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), «Молода Полонія», є партнерська співпраця з гімназією № 1 м. Люблін (Польща).
На базі ліцею функціонує культурно-освітній центр національних меншин України, при якому учні мають змогу вивчати польську мову.

Рівненський ліцей №7 разом з Культурно-просвітницьким польсько-українським центром імені Т.О.Сосновського запрошує усіх 16 вересня на VІІ турнір з футболу під гаслом «Спорт – зближує серця», який цьогоріч набув чинності благодійного. Турнір відбудеться на футбольному полі нашого навчального закладу.
Футбол – це не тільки гра. Для багатьох це можливість проявити свої вболівальні якості. Тож якщо ви, ваші друзі чи рідні «фанатіють» від цього виду спорту, тоді ми чекаємо на вас. Давайте щиро підтримаємо вчительську та учнівську команди Рівненського ліцею №7.
Початок турніру 0 9.00.год.
Паралельно з футбольним турніром буде проходити акція «Піксельні павучки» (звичайні павучки-плетуть павутину, а «піксельні павучки»-маскувальні сітки для ЗСУ. Прохання усіх бажаючих долучитися до акції та стати «піксельним павучком».
Традиційно усіх учасників ігор, вболівальників, учасників акції будуть пригощати смачним козацьким кулішем від спонсорів турніру!!!